Projekty domów dla deweloperów

 

Zawsze gdy pisałem o projektach domów, to skupiałem się o przekazywaniu informacji dla osób, które chcą wybudować dom dla siebie. Podejmują decyzję, która będzie kształtowała i wpływała na całe ich przyszłe życie. Jednak trzeba też pamiętać, że projekty domów kupują również deweloperzy i na ich podstawie budują całe osiedla.

Tworzenie projektu domu przez projektanta

Tworzenie projektu domu

W tym artykule postaram się przekazać garść informacji przydatnych dla deweloperów i które będą jeszcze ciekawostką dla innych osób, które deweloperami nie są. Jednocześnie jak uspokaja specjalista z firmy https://www.e-domy.pl/ każdy klient, który kupuje projekty domów jest otaczany pełnym wsparciem, niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny, czy chce wybudować osiedle.

Czego mogą oczekiwać deweloperzy?

Jeżeli jesteś deweloperem i chcesz zainwestować w projekty domów, by wybudować własne osiedle domków jednorodzinnych to w takiej sytuacji możesz liczyć między innymi, na:

  • Atrakcyjne rabaty – one są dostosowane najczęściej do ilości zamawianych projektów
  • Kosztorysy związane z budową – oczywiście tutaj trzeba pamiętać, że kosztorys nigdy nie stanowi gwarancji, że tyle będzie kosztowała budowa osiedla. Ostateczne ceny materiałów i kosztów wykonania mogą się różnić
  • Wizualizacja osiedla – dzięki temu będziesz w stanie zobaczyć jak wygląda twoje osiedle zanim dojdzie do budowy
  • Projekt zagospodarowania działki
  • Wsparcie i wprowadzanie zmian w projekcie

 

 

Jeżeli chodzi o wygląd domów jakie chcesz mieć na swoim osiedlu to wszystko zależy od twoich osobistych preferencji. Z reguły deweloperzy wybierają projekty domów nowoczesnych i energooszczędnych, ponieważ w obecnych czasach panuje moda na takie budownictwo. A jak wiadomo gdy panuje moda na coś, to wtedy łatwiej jest sprzedać domy właśnie na takich osiedlach. Dodatkowo możesz również otrzymać dofinansowanie na domy energooszczędne, o czym przeczytać można na stronie http://nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-krajowe/programy-priorytetowe/doplaty-do–kredytow-na-domy-energooszczedne/deweloperzy—zweryfikowane-projekty–inwestycji/, aby dowiedzieć się więcej szczegółowych informacji.

Jeżeli jesteś deweloperem, to pamiętaj, żeby upewnić się, że firma z której usług korzystasz posiadała doświadczenie w budowaniu projektowaniu osiedli. Dzięki temu z pewnością otrzymasz projekty domów wysokiej jakości.

 

Zaprojektowana jadania w domu

Zaprojektowana jadania